Jeszcze nie wszystko stracone ! Wakacje mogą się udać !!!

UWAGA WAŻNE !!!
Jeszcze nie wszystko stracone ! Wakacje mogą się udać !!!


Jeszcze nie wszystko stracone ! Wakacje mogą się udać !!!

 

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną przez COVID-19 dokonujemy wszelkich starań aby tak jak w latach poprzednich, zorganizować - przeprowadzić i w tym roku półkolonie, w okresie wakacji dla dzieci z Gminy Wadowice.

Na dzień dzisiejszy zgodnie z wytycznymi, które ukazały się na stronach Kuratorium Oświaty oraz Głównego Inspektora Sanitarnego nie mamy jednoznacznych warunków w jaki sposób mają się odbywać półkolonie ( więcej szczegółów dot. kolonii i obozów ) jednakże monitorujemy sytuację i przymierzamy się do organizacji takiej formy wypoczynku wakacyjnego dla Państwa pociech.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci, być może zwiększymy liczbę turnusów  jednocześnie zmniejszając liczbę dzieci w grupach  i w turnusach aby spełnić wymagania  sanitarne zgodnie  z wytycznymi GIS i MZ aby zapewnić  bezpieczeństwo Państwa dzieci.

 

Osoby zainteresowane zapisaniem swoich dzieci na półkolonię prosimy o pilny kontakt ( chodzi o rozeznanie ilości chętnych ) z naszym stowarzyszeniem telefonicznie, osobiści bądź mailowo - dane kontaktowe na górnej belce po prawej stronie lub u dołu naszej strony www

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt do dnia 15 czerwca 2020.

                                             Zapraszamy .

 

powrót do listy aktualności

Wadowickie Stowarzyszenie Integracji Społecznej
Klub Abstynentów „VICTORIA”

34-100 Wadowice
ul. Lwowska 7
(wejście od ul. Wojtyłów)

klub@victoria.org.pl

KRS 0000052166

 33 873 33 21

510 198 472

515 161 688

3127421