POMÓŻ NAM POMAGAĆ !!! 1 % DLA OPP

Doskonałą okazję do wsparcia działalności daje możliwość przekazania 1% należnego Urzędowi Skarbowemu podatku dochodowego dla Oganizacji Pożytku Publicznego.
„Victoria” od 2004 roku posiada status OPP i można nam przekazać swój 1 %.Halo halo, to ostatni dzwonek, by rozliczyć PIT za ubiegły rok! Mamy nadzieję, że Twój 1% trafi właśnie do nas. ;) A jeśli zainstalujesz Przypominajkę, możesz regularnie przekazywać nam średnio 2,5% wydanej kwoty - nie tylko raz w roku, ale podczas każdych zakupów! Zobacz, jak to działa: (link do profilu organizacji)Podgląd dla: Rozliczenie PIT

 

 

Nasze Stowarzyszenie w roku bieżącym obchodzić będzie 32 lata swojego istnienia.

Od lat pomagamy całym rodzinom, zwłaszcza tym w których występuje problem alkoholowy i przemoc w rodzinie. Oferujemy kompleksową pomoc dla całej rodziny – problem nadużywania alkoholu i przemoc dotyka wszystkich członków rodziny.

W ramach Punktu Pomocy Rodzinie prowadzimy porady i dyżury :

psychologa, terapeutów i instruktorów terapii uzależnień, specjalistów certyfikowanych d/s rozwiązywania problemów alkoholowych.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców miasta i Gminy Wadowice a także Powiatu.

Corocznie organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży w okresie wolnym od nauki ( ferie zimowe i wakacje) które cieszą się ogromnym powodzeniem.

Jesteśmy organizacją  „Non-profi” , nie działamy dla zysku.

Fundusze potrzebne do realizacji powyższych zadań pozyskujemy  głównie z dotacji w ramach konkursów ofert. Jednakże do każdego zadania musimy posiadać środki własne, z których pozyskaniem są coraz większe problemy.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie naszej działalności i przekazanie dla nas swojego 1 % podatku dochodowego.

Prosimy o przekazanie powyższej informacji rodzinie i znajomym .

Za okazaną pomoc i zrozumienie serdecznie dziękujemy .

Nasz numer KRS 0000052166

 Wystarczy wpisać ten numer w zenzaniu podatkowy za rok 2019 ( np. w PiT 37 w rubryce nr 137 i kwotę w rubryce 138 ) resztę załatwi Urząd Skarbowy.

 

Podgląd dla: Przekazałam 1% podatku. A Ty?

 
 
 
 

powrót do listy aktualności

Wadowickie Stowarzyszenie Integracji Społecznej
Klub Abstynentów „VICTORIA”

34-100 Wadowice
ul. Lwowska 7
(wejście od ul. Wojtyłów)

klub@victoria.org.pl

KRS 0000052166

 33 873 33 21

510 198 472

515 161 688

3127421